Markowe serwery dedykowane OD 330 PLN/netto m-c
Serwery VPS XEN w Polsce CENY JUŻ
OD
45 PLN/netto m-c
Serwery WWW bez limitu transferu TYLKO 50 PLN/netto m-c
Stabilne serwery WWW w Polsce CENY JUŻ
OD
15 PLN/netto m-c
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Dlaczego my?

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku hostingowym od wielu lat, oferując w tym czasie szeroki zakres usług internetowych i stale poszerzając naszą ofertę.

Posiadamy solidne doświadczenie w branży usług internetowych, które wykorzystujemy zapewniając naszym klientom najlepsze możliwe wsparcie techniczne i wysoką jakość oferowanych usług, czego dowodem jest stale rosnąca liczba zadowolnych klientów!

Pomoc techniczna

Wiemy, jak ważny jest stały, bezpośredni kontakt i profesjonalne wsparcie techniczne.

Każdy klient może kontaktować się z nami telefonicznie, uzyskując natychmiastowo pomoc w rozwiązaniu problemu, mailowo oraz korzystając z naszego systemu zgłoszeń.
Priorytetem dla nas jest udzielanie wszelkich informacji klientom w jak nakrótszym czasie szanując Państwa czas i pieniądze.

Wszelkie prace techniczne są przez nas zapowiadane z odpowiednim wyprzedzeniem, a w sytuacjach awaryjnych pozostajemy w kontakcie przez 24 godziny na dobę!

Konkurencyjne ceny

Staramy się oferować usługi wyłącznie w oparciu o własne rozwiązania i cenimy sobie własną niezależność.

Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie oferować usługi na bardzo wysokim poziomie, ale w cenach często niższych niż w przypadku firm konkurecyjnych, które z powodu prowadzenia działalności na bazie usług dzierżawionych nie są w stanie zagwarantować wystarczająco konkurencyjnych warunków.

Słowem o nas...

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą, ambitną grupą ludzi, pasjonującą się szeroko rozumianymi zagadnieniami teleinformatycznymi.

Naszym celem jest oferowanie tego, czego sami dawniej nie mogliśmy uzyskać - stale rozwijanych usług, z wieloma możliwościami, swobodnym podejściem do realizowanych zadań, na wysokim poziomie i w rozsądnej dla każdego cenie.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku usług hostingowych pozwala nam na budowanie oferty, która będzie interesująca dla każdego rodzaju klienta - od osób prywatnych chcących udostępnić w internecie swoją stronę WWW, po firmy o wysokich i złożonych wymaganiach poszukujących wyspecjalizowanego zespołu administratorów.

Nie rozdrabniamy się, nie ograniczamy do pojedynczych i sztandarowych ofert spotykanych w całym internecie.
Nie tworzymy usług, które dobrze wyglądają tylko marketingowo - realizujemy wszystkie projekty bez kompromisów.

Każda z oferowanych przez nas usług bądź realizowany projekt muszą być wykończone perfekcyjnie i nie budzić nawet najmniejszych wątpliwości co do ich prawidłowego funkcjonowania.
Jesteśmy idealistami, którzy wierzą, że zapał do pracy, tworzenie czegoś nowego z przyjemnością i otwarte podejście do klienta sprawi, że stale poszerzany horyzont pozytywnie nastawionych do nas klientów pozwoli nam realizować coraz ambitniejsze wyzwania, które naszych użytkowników będą interesowały równie mocno, jak nas samych!

Nie poprzestajemy na laurach, zawsze jest coś, co można zrobić jeszcze lepiej, jeszcze bardziej rozwinąć!

Czym się zajmujemy?

  • hosting, utrzymaniem stron www, serwisów, sklepów internetowych, poczty elektronicznej,
  • rejestracją i utrzymaniem domen internetowych,
  • udostępnianiem wysokiej jakości serwerów wirtualnych VPS,
  • projektowaniem, programowaniem i wdrażaniem aplikacji przeznaczonych dla systemów Linux/Unix,
  • administracją, opieką nad serwerami klientów pracującymi pod kontrolą systemów Linux/Unix,
  • udostępnianiem i obsługą usług dla programistów, w tym między innymi systemów kontroli wersji (SVN, CVS),
  • dzierżawą markowych serwerów dedykowanych,
  • dzierżawą łącz internetowych klasy biznesowej,
  • kolokacją serwerów i urządzeń teleinformatycznych.

Lokalizacja

Naszą ofertę opieramy o profesjonalne, największe na Śląsku Centrum Danych 3SF w Katowicach zgodne z międzynarodowymi standardami TIER III i TIER II określającymi warunki budowy i bezpieczeństwa.

Dostęp do Centrum Danych ograniczony jest systemami ochrony, monitoringu oraz kontroli dostępu w trybie 24h/dobę, a nad sprawnym działaniem infrastruktury przez całą dobę czuwa wyspecjalizowany zespół inżynierów.

Sieć

Zwielokrotnione łącza światłowodowe doprowadzone do Centrum Danych gwarantują bezprzerwowe działanie sieci łączącej naszą infrastrukturę ze światem.

Nasza sieć oparta jest na dwóch niezależnych liniach światłowodowych do dwóch niezależalnych operatorów telekomunikacyjnych - TKP S.A (3S) oraz ATM S.A. (PWR Thinx), poprzez których realizowane są połączenia z/do naszych serwerów. Wszystkie nasze usługi działają w oparciu na nasze własne urządzenia sieciowe i własną klasę adresową (91.227.122.0/23 rozgłaszana przez nasz AS198921).

Dzięki zastosowaniu dynamicznego routingu jesteśmy w stanie zagwarantować stabilne, płynne i nieprzerwane działanie wszystkich oferowanych przez nas usług.

Sprzęt

Nasze usługi opieramy wyłącznie o markowy i sprawdzony sprzęt znanych producentów.

Nie korzystamy z rozwiązań budżetowych. Państwa dane umieszczane są wyłącznie na markowych i mocnyh serwerach producentów takich jak IBM i DELL, wyposażonych w co najmniej 8 rdzeni procesów Intel Xeon, minimum 16 GB pamięci RAM oraz sprzętowe macierze RAID-10 złożone z dysków SAS i SATA-II, a dzięki redundatnym zasilaczom podłączonym do dwóch niezależnych torów zasilania gwarantujemy brak przerw w pracy serwerów udostępniających Państwa dane.